Психолог розповів про сутичку Порошенка у Давосі із справжнім "хижаком" (відео)

Григорій Семчук зазначив, що під час рукостискання Крістін Лагард довго не відпускала президента України, коли він хотів уже прибрати руку.
Петро Порошенко та Крістін Лагард. Фото: Рейтерс.

Директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком на Всесвітньому економічному форумі в Давосі активно демонструвала бажання нав'язати йому свою волю. Таку заяву зробив в ефірі ObozTV фізіогноміст Григорій Семчук, передають Патріоти України.

"Лагард за всіма фізіогномічними параметрам - людина, яка нав'язує свою точку зору. Вона - та людина, яка ламає людей під себе. Я б назвав це хижаком найвищого рівня, який не вміє відступати, не вміє заспокоюватися. Це високий рівень волюнтаризму", - сказав експерт.

Семчук звернув увагу на жест глави МВФ, яка, вітаючись з Порошенком, тримала свою руку зверху. "Я показую, що ти від мене залежний, я тут бос, а ти прийшов до мене", - прокоментував він вітання.

Також психолог зазначив, що під час рукостискання Лагард довго не відпускала президента України, коли він хотів уже прибрати руку. "Вона тримає (руку) для того, що він від неї не "втік"... Порошенко зробив половину кроку - я до вас прийшов, але я вам не належу, а вона намагається його захопити", - пояснив експерт.

"Насправді справи йшли набагато гірше": заступник директора Чорнобильської АЕС розповів про те, що не потрапило до культового американського серіалу

неділя, 21 липень 2019, 10:05

У Телесеріал Чорнобиль від HBO досить точно зобразили трагічні події 1986 року, проте в серіалі присутня чимала частка художнього вимислу. Про це Business Insider розповів колишній заступник директора Чорнобильської АЕС Олександр Коваленко, який в 1986...

"Від кулі бандерівського снайпера": Після візиту в столицю України на Росії "поховали" відому російську телеведучу

неділя, 21 липень 2019, 9:24

У мережі написали нібито про смерть російської пропагандистки і телеведучої Дани Борисової від кулі військових ЗСУ на Донбасі. Про це повідомляють користувачі інтернету в Twitter, передають Патріоти України. Так, в мережі опублікували фотографію Борисо...