Психолог розповів про сутичку Порошенка у Давосі із справжнім "хижаком" (відео)

Григорій Семчук зазначив, що під час рукостискання Крістін Лагард довго не відпускала президента України, коли він хотів уже прибрати руку.
Петро Порошенко та Крістін Лагард. Фото: Рейтерс.

Директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком на Всесвітньому економічному форумі в Давосі активно демонструвала бажання нав'язати йому свою волю. Таку заяву зробив в ефірі ObozTV фізіогноміст Григорій Семчук, передають Патріоти України.

"Лагард за всіма фізіогномічними параметрам - людина, яка нав'язує свою точку зору. Вона - та людина, яка ламає людей під себе. Я б назвав це хижаком найвищого рівня, який не вміє відступати, не вміє заспокоюватися. Це високий рівень волюнтаризму", - сказав експерт.

Семчук звернув увагу на жест глави МВФ, яка, вітаючись з Порошенком, тримала свою руку зверху. "Я показую, що ти від мене залежний, я тут бос, а ти прийшов до мене", - прокоментував він вітання.

Також психолог зазначив, що під час рукостискання Лагард довго не відпускала президента України, коли він хотів уже прибрати руку. "Вона тримає (руку) для того, що він від неї не "втік"... Порошенко зробив половину кроку - я до вас прийшов, але я вам не належу, а вона намагається його захопити", - пояснив експерт.

Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

середа, 19 лютий 2020, 4:00

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Вч...

Хіти тижня. Харчуються радіацією: У Чорнобилі процвітає новий вид організмів-мутантів

середа, 19 лютий 2020, 3:00

За останні роки було зареєстровано 98 видів грибів, які навчилися харчуватися радіацією і спокійно себе почувають поряд з пошкодженим реактором. У Чорнобилі реактор буквально оточили організми, які харчуються радіацією. Як вони пристосувалися до такого...