Пустили за вітром: Стихія "атакувала" Київський суд, справи розлетілися (відео)

Від ураганного вітру, який пронісся Україною в понеділок, 11 березня, постраждала будівля Київського апеляційного суду. Відповідне відео з'явилося в пабліку "Київ Оперативний" у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Від сильного вітру було пошкоджено вікно в будівлі і папки з архівними справами розлетілися по вулиці і валялися по всій дорозі. Пізніше співробітники суду зібрали документи. Користувачі мережі активно коментують дану подію, знаходячи схожість між роботою судової системи в Україні і курйозним інцидентом.

"В національному банку протягу ще не було?" - запитує Vitalii Didevych. "Ви, головне, згадайте це відео, коли вам знову скажуть про "таємницю слідства" та "захист персональних даних", - зауважив Vlad Vlad.

"В Італії, здається, прийнято на свята позбавлятися від усього старого... Напевно, в апсуді вчора було свято і там є італійці", - порівняв Ivan Savelev. "Не дарма кажуть, що закон і суд дірявий", - написав Максим Пісковий. "Пустили за вітром", - пожартувала Марина Горбунова. "Самий верховний закрив ці справи", - зауважив Денис Василенко.

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...