Путін іде в наступ? У Латвії розгорівся скандал через карти з "російським" Кримом (фото)

У Латвії в дитячих магазинах виявили атласи, на яких незаконно анексований Російською Федерацією український Крим позначений частиною РФ. Відповідне фото виклав у Facebook Лауріс Еренпрейс, повідомляють Патріоти України.

"Які санкції, якщо прямо тут ільгюціемською RIMI в дитячому іграшковому відділі вже стукає в маленькі голови пропагандою! Це легально?" - написав обурений користувач.

"Цікаво, що там ще із Грузією на цій карті?", "Придністров'я, здається, зовсім немає", "Поліція вже дзвонила? Це нелегально!" - пишуть у коментарях.

Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...

Всього два правила: 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

середа, 29 березень 2023, 18:56

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає, передають Патріоти України. Про це він сказав в інтерв'...