Путін вбив ще одну родину: Активістку "Відкритої Росії" не пустили в реанімацію до дочки, яка вмирала

Анастасія Шевченко співпрацювала з "Відкритою Росією" і була заарештована за новим законом про "небажані організації", одним з ідейних натхненників якого є Володимир Путін.

Анастасію Шевченко не пустили до дочки у реанімацію. Фото: Фейсбук.

Дочка активістки "Відкритої Росії" Анастасії Шевченко, яка стала фігуранткою кримінальної справи про роботу небажаних організацій, померла в реанімації. Про це написав російський журналіст Євген Левкович, передають Патріоти України.

За словами Левковича, Анастасія Шевченко співпрацювала з "Відкритою Росією" і була заарештована за новим законом про "небажані організації", одним з ідейних натхненників якого є Путін. Причому, зазначає він, арешту не завадив навіть той факт, що активістка виховує трьох неповнолітніх дітей, серед яких була дівчинка першої групи інвалідності, що вимагає щоденного та дуже скрупульозного догляду.

"Позавчора дівчинка, яка всі ці дні була без матері, потрапила в реанімацію. Настя благала пустити її туди, щоб хоча б на день з нею побачитися. За останньою інформацією, вчора ввечері слідчий видав дозвіл, але Настю не пустили в палату. Сьогодні Аліна померла", - повідомив журналіст.

"Володимир Путін, особисто, убив ще одну маленьку людину. І разом з нею - цілу сім'ю", - додав він.


У Києві вшановують пам'ять Павла Шеремета: Підірваному у центрі столиці журналісту 28 листопада мало б виповнитися 50 років

неділя, 28 листопад 2021, 22:08

У Києві проходить акція пам'яті вбитого журналіста, одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета – 28 листопада йому б виповнилося 50 років. Деталі: В акції беруть участь білоруські та українські журналісти, друзі Павла, інші небайдужі. ....

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.