Путін вбив ще одну родину: Активістку "Відкритої Росії" не пустили в реанімацію до дочки, яка вмирала

Анастасія Шевченко співпрацювала з "Відкритою Росією" і була заарештована за новим законом про "небажані організації", одним з ідейних натхненників якого є Володимир Путін.

Анастасію Шевченко не пустили до дочки у реанімацію. Фото: Фейсбук.

Дочка активістки "Відкритої Росії" Анастасії Шевченко, яка стала фігуранткою кримінальної справи про роботу небажаних організацій, померла в реанімації. Про це написав російський журналіст Євген Левкович, передають Патріоти України.

За словами Левковича, Анастасія Шевченко співпрацювала з "Відкритою Росією" і була заарештована за новим законом про "небажані організації", одним з ідейних натхненників якого є Путін. Причому, зазначає він, арешту не завадив навіть той факт, що активістка виховує трьох неповнолітніх дітей, серед яких була дівчинка першої групи інвалідності, що вимагає щоденного та дуже скрупульозного догляду.

"Позавчора дівчинка, яка всі ці дні була без матері, потрапила в реанімацію. Настя благала пустити її туди, щоб хоча б на день з нею побачитися. За останньою інформацією, вчора ввечері слідчий видав дозвіл, але Настю не пустили в палату. Сьогодні Аліна померла", - повідомив журналіст.

"Володимир Путін, особисто, убив ще одну маленьку людину. І разом з нею - цілу сім'ю", - додав він.


Повернувся в РФ за обміном: Льотчик, який бомбив міста в Україні, помер у страшних муках

субота, 21 травень 2022, 8:56

У Росії помер льотчик Вадим Алаєв, який потрапив у полон після того, як бомбив мирні населені пункти України. Його повернули країні-агресору під час обміну полоненими 19 квітня. Вже вдома він помер від страшних опіків, отриманих в загорівся після підби...

"Поховали жінку, а в її могилу влучила бомба": Подружжя з Луганщини розповіло про втечу з пекла

субота, 21 травень 2022, 8:42

Вісім років війна "дихала їм у спини", тягнула свої страшні щупальця до їхніх домівок, а коли, нарешті, підібралася ще ближче – змусила тікати за 700 кілометрів від дому, передають Патріоти України. . Ірина й Олександр жили у селищі міського типу Нижн...