"Путлеровские полудурки убили уникального писателя!": На Донбасі загинув майор-доброволець ЗСУ (фото)

Олексій Ємець через свій стан здоров'я міг не брати участь у бойових діях, але відправився на війну добровольцем.

Олексій Ємець. Фото: соцмережі.

У зоні бойових дій на Донбасі загинув майор Збройних сил України Олексій Ємець. Про це повідомив доцент ХНУ ім. Каразіна Віктор Кисіль в Facebook, передають Патріоти України.

"Жах! Нещодавно перечитував його (з Олегом Яциною) книгу "Операція "Варяг". Книга. яка дає відповіді, в т. ч. на те, що сталося в Криму, на Донбасі. І це, незважаючи на те, що книга - 2002 року видання! Вічна пам'ять!", "вічна пам'ять", "жертви перемир'я", - коментують публікацію користувачі соцмережі.

Харківський журналіст Олег Перегон на своїй сторінці в Facebook написав, що Ємець був прекрасним журналістом, унікальним письменником, а в минулому - непідкупним слідчим прокуратури. "Путлеровские полудурки убили прекрасного журналиста, уникального писателя, ветерана правоохранительных органов (в прошлом — неподкупного следователя прокуратуры), комиссованного из-за слабого сердца из органов прокуратуры много-много лет назад, и занявшегося правозащитной журналистикой.

Он пошел добровольцем на войну, хотя мог остаться в тылу по всем документам. Он всегда был бесстрашен. За этого человека придется мстить фашистам-власовцам. Долго и усердно мстить", - написав він.

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...