"Путлеровские полудурки убили уникального писателя!": На Донбасі загинув майор-доброволець ЗСУ (фото)

Олексій Ємець через свій стан здоров'я міг не брати участь у бойових діях, але відправився на війну добровольцем.

Олексій Ємець. Фото: соцмережі.

У зоні бойових дій на Донбасі загинув майор Збройних сил України Олексій Ємець. Про це повідомив доцент ХНУ ім. Каразіна Віктор Кисіль в Facebook, передають Патріоти України.

"Жах! Нещодавно перечитував його (з Олегом Яциною) книгу "Операція "Варяг". Книга. яка дає відповіді, в т. ч. на те, що сталося в Криму, на Донбасі. І це, незважаючи на те, що книга - 2002 року видання! Вічна пам'ять!", "вічна пам'ять", "жертви перемир'я", - коментують публікацію користувачі соцмережі.

Харківський журналіст Олег Перегон на своїй сторінці в Facebook написав, що Ємець був прекрасним журналістом, унікальним письменником, а в минулому - непідкупним слідчим прокуратури. "Путлеровские полудурки убили прекрасного журналиста, уникального писателя, ветерана правоохранительных органов (в прошлом — неподкупного следователя прокуратуры), комиссованного из-за слабого сердца из органов прокуратуры много-много лет назад, и занявшегося правозащитной журналистикой.

Он пошел добровольцем на войну, хотя мог остаться в тылу по всем документам. Он всегда был бесстрашен. За этого человека придется мстить фашистам-власовцам. Долго и усердно мстить", - написав він.

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....