"Путлеровские полудурки убили уникального писателя!": На Донбасі загинув майор-доброволець ЗСУ (фото)

Олексій Ємець через свій стан здоров'я міг не брати участь у бойових діях, але відправився на війну добровольцем.

Олексій Ємець. Фото: соцмережі.

У зоні бойових дій на Донбасі загинув майор Збройних сил України Олексій Ємець. Про це повідомив доцент ХНУ ім. Каразіна Віктор Кисіль в Facebook, передають Патріоти України.

"Жах! Нещодавно перечитував його (з Олегом Яциною) книгу "Операція "Варяг". Книга. яка дає відповіді, в т. ч. на те, що сталося в Криму, на Донбасі. І це, незважаючи на те, що книга - 2002 року видання! Вічна пам'ять!", "вічна пам'ять", "жертви перемир'я", - коментують публікацію користувачі соцмережі.

Харківський журналіст Олег Перегон на своїй сторінці в Facebook написав, що Ємець був прекрасним журналістом, унікальним письменником, а в минулому - непідкупним слідчим прокуратури. "Путлеровские полудурки убили прекрасного журналиста, уникального писателя, ветерана правоохранительных органов (в прошлом — неподкупного следователя прокуратуры), комиссованного из-за слабого сердца из органов прокуратуры много-много лет назад, и занявшегося правозащитной журналистикой.

Он пошел добровольцем на войну, хотя мог остаться в тылу по всем документам. Он всегда был бесстрашен. За этого человека придется мстить фашистам-власовцам. Долго и усердно мстить", - написав він.

Війна триває: Як волонтери та звичайні українці оснащують українських військових

понеділок, 22 квітень 2019, 8:06

"Море вилизує берег, демократи мудрують над законами, патріоти чистять кулемет, а ми продовжуємо допомогати армії. Бо без армії не буде ні моря, ні демократії, ні законів... Буде лише кулемет і той недовго", - йдеться у матеріалі фонду "Повернись живим...

Мобільні хитрощі, або Як позбутися від непотрібних послуг оператора (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 7:54

Українцям розповіли, як відмовитися від необов'язкових послуг мобільних операторів, на які щодня списуються гроші. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку 1+1", повідомляють Патріоти України. За даними аналітичної компанії "Офіс ефективного регулювання", за ...