"Путин, памаги?!": У Таїланді неадекватна росіянка влаштувала дебош (фото, відео)

У Таїланді неадекватна туристка з Росії влаштувала скандал, коли її затримувала поліція. Відповідний момент, де 26-річна Катерина Латипова неадекватно поводилася і кричала "Допоможи мені, Росіє", зняли на відео очевидці, повідомляють Патріоти України з посиланням на News.Thai Visa.

Так, росіянка з 32-річним супутником Ісмаїлом Ісмаїловим очікувала таксі в Паттайї, коли чоловікові здалося, що група індійців порівнює фігуру подруги з пісочним годинником.

У результаті сталася перепалка, під час якої Катерина почала бити індійців напівпорожньою пляшкою пива. У зв'язку з заворушеннями перехожі викликали поліцію.

Приїзд правоохоронців не заспокоїв росіянку, а навпаки, вона почала плюватися, розсовувати ноги і викрикувати заклики про допомогу адресовані Росії. Лапитову повантажили в пікакп, де на неї вже чекав хлопець. Їх двох відвезли у відділення поліції.


У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...