Писанка від "Антонова": Мережу вразило незвичайне фото українського літака

"Неймовірна велич і краса, аж дух захоплює", "Синьо-золота птиця небесна", "Синичка", "Клас! Який він гарний!", — коментують інші користувачі Facebook.

Скріншот

Користувачів соціальних мереж захопило незвичайне фото українського літака, зробленого державним підприємством "Антонов". Знімок літака опублікували на сторінці Баба i кіт у Facebook. повідомляють Патріоти України.

"Великодня писанка від Антонова", — підписано фото.

Літак сфотографований спереду таким чином, що він нагадує великоднє яйце, пофарбоване в кольори українського прапора.

"Неймовірна велич і краса, аж дух захоплює", "Синьо-золота птиця небесна", "Синичка", "Клас! Який він гарний!", — коментують інші користувачі Facebook.

Пост з цим фото зібрав у соцмережі більше 3,4 тисяч лайків і більше 530 перепостів.

Різниця - в днях: Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу

четвер, 9 квітень 2020, 17:58

Вчені назвали головну відмінність коронавірусу від грипу. Як встановили американські вчені, хворий на грип в середньому заражає одного-двох людей. У той же час хворий на коронавірусну інфекцію - двох-трьох чоловік, передають Патріоти України. Обидва за...

Скільки українців підтримують жорсткий карантин: Соціологи оприлюднили цікаві дані

четвер, 9 квітень 2020, 17:43

Українці підтримали введення посиленого карантину через масову загрозу поширення коронавірусу COVID-19. Про це говорять результати опитування, опублікованого на сайті Українського інституту майбутнього, передають Патріоти України. Так "максимально можл...