Пишаємося та вітаємо: Найкращі фото українських паралімпійців

Ось ці герої, які принесли Україні третє місце у Паралімпіаді, а разом з цим - гордість за наш спорт перед усім світом

Паралімпійська збірна України. Фото: Національний паралімпійський комітет УкраїниПаралімпійська збірна України показала у цьому році рекордний результат - 117 медалей. У Пекіні в 2008 році і в Лондоні в 2012 році наші спортсмени ставали четвертими. А тепер, обійшовши збірну США на одну золоту медаль, українці посіли третє місце у медальному заліку.

На Паралімпіаду-2016 відправлялися 155 спортсменів, багато хто з них повернувся з медалями, вони встановили світові та паралімпійські рекорди.

На фотографії кореспондентів потрапили, нажаль, не всі. Але ми вітаємо кожного з них! Ми вітаємо переможців та пишаємося кожним учасником нашої паралімпійської збірної! І, звісно, вітаємо їх тренерів, батьків, рідних та друзів! Наші спортсмени показали всьому світу, що Україна - це держава сильних, вольових, талановитих людей, які вміють перемагати.

Слава Україні!

Паралімпійська збірна України з футболу 7х7 (ДЦП-футбол), яка завоювала золоту медаль

Капітан збірної України з футболу 7х7, автор одного з переможних голів Володимир Антонюк

Ігор Цвєтов, дворазовий чемпіон Паралімпіади в Ріо в забігах на 100 м і 200 м

Сергій Ємельянов, чемпіон Паралімпіади в Ріо в спринті на каное

Оксана Зубковська, чемпіонка Паралімпіади в Ріо зі стрибків у довжину

Володарка 4 золотих і 1 бронзової медалей у плаванні, рекордсменка Єлизавета Мерешко