
Депутат нелегітимної Держдуми Росії Костянтин Затулін цинічно заявив, що без загибелі Небесної Сотні на Майдані країна-агресор не змогла б захопити Крим, повідомляють Патріоти України.
Він назвав цей злочин святом всього російського народу і поділився планами по його відзначення. Жорстоку і лицемірну промову з виправданням агресії Кремля проти України одіозний політик озвучив в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".
"Почавшись як п'ятиріччя Майдану, цей тиждень Майдану перетворився на початок "російської весни" в Криму. І мине зовсім небагато часу, я знаю, що ми будемо відзначати, і Крим буде відзначати. У нас навіть рада Держдуми виїжджає, щоб взяти участь в цих святкуваннях", — сказав він.
Продовжуючи проводити паралелі між розстрілами на Майдані і анексією Криму, Затулін підкреслив, що ці події нібито стали черговим історичним прикладом того, що Росії нічого не дістається просто, безкровно, без рішень і труднощів.
"Те, що відбувалося з Кримом протягом 23 років його перебування в незалежній Україні, безумовно, трагедія, яка завершилася тим, що Крим повернувся. Але якби не сталося те, що сталося в Україні з Майданом — трагедія набагато більшого масштабу, цієї радості ми б не відчули. Це радість зі сльозами на очах, це те, що ми будемо відчувати, коли будемо відзначати "повернення" Криму", — продовжив свою цинічну промову Затулін.
Підсумовуючи, він додав, що незважаючи на серйозний вплив окупації Криму на відносини Росії з Україною і рештою світу, країна-агресор не має наміру його повертати. "Ми ніколи не повернемося назад, коли справа стосується присутності, знаходження цієї російської землі в Російській Федерації", — нахабно висловився російський депутат.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...