"Ракеты Киев - Москва на Крещатике!": Відомий журналіст висміяв Росію за боязнь НАТО (відео)

Український журналіст Роман Цимбалюк затролив Російську Федерацію за патологічний страх того, що Україна вступить у НАТО і завдасть удару по країні-агресору, повідомляють Патріоти України.

Він також жорстко засудив Москву за спробу виправдати анексію Криму і окупацію Донбасу бажанням захиститися від військового союзу України із Заходом. Таку позицію він виклав у своєму відеоблозі на YouTube.

Цимбалюк наголосив, що якби США хотіли розмістити бази НАТО на території України, то могли б це зробити уже зараз. Адже Україна контролює 93% своєї території, а росіянам вдалося окупувати лише 7%. Вільної території нашої країни цілком достатньо для того, щоб на ній дислокувався військовий контингент Альянсу.

"Досі, навіть через п'ять років, на Хрещатику не стоїть жодної ракети класу Київ — Москва для того, щоб якимось чином показати російському ведмедю його місце", — із сарказмом підсумував журналіст.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...