"Раніше перевозили вугілля, а тепер - ізмаїльчан?": У мережі розповіли про умови в поїзді "Укрзалізниці"

Найбільше вразило пасажира вугілля в місцях для багажу та дерев'яні вікна з щілинами в палець.

Жахливі умови у вагоні "УЗ". Фото: соцмережі.

У мережі сміються над умовами для пасажира поїзда "Укрзалізниці", який прямував в Ізмаїл. Відповідні фотографії опублікували на сторінці спільноти "Чорний список Ізмаїл" Facebook, передають Патріоти України.

"Вугілля в місцях для багажу, дерев'яні вікна з щілинами в палець, з яких вчувається протяг, ну і туалет - для чогось над умивальником два крана, напевно гаряча-холодна вода", - написав очевидець. Далі він запропонував свої варіанти, для чого потрібне вугілля у вагоні. "Контрабанда, безцінне вугілля Донбасу, того, яке по 8000 грн; вугілля для парового двигуна, що приводить в рух "паровоз"; афро-американське сувенірне вугілля, кожен пасажир може взяти вуглик на пам'ять; вугілля для обігріву вагона, щоб не замерзнути від протягів; вугілля використовується як наповнювач вагона, так як під дією аеродинамічних сил вагон на швидкості може злетіти як літак", - додав очевидець.

В коментарях обурилися ситуацією. "Таке враження, що спеціально створюють нестерпні умови для измаїльчан", - зазначили в мережі. "Очевидно раніше ці вагони перевозили вугілля з Донбасу, а тепер – измаїльчан", - додали користувачі.


З архіву ПУ. Російський співак назвав українські вареники традиційною ... російською стравою (відео)

середа, 19 січень 2022, 4:00

Багато слов'янських народів присвоюють рецепт цієї страви собі. Так само часто плутають українські вареники з російськими пельменями. Російський співак Сергій Лазарєв, який зараз відпочиває на Балі, показав шанувальникам свій сніданок. Він замовив собі...

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...