"Растиковая Федераска": Мережу насмішила присяга американського друга ватажків "ДНР-ЛНР" у Росії (відео)

Американець не дуже заморочувався із правильною вимовою назви держави та взагалі російських слів.

Боєць ММА Джефф Монсон отримав російський паспорт, що розсмішило соціальні мережі, передають Патріоти України.

Під час присяги американець неправильно вимовив назву Російської Федерації, вимова збережена: "Я, Джеффри Уильям Монсон добровоно и осознао принимаю паставой Растиковой Федераски".

"Йому навіть по**й на назву країни, громадянство якої він отримує! Ви думаєте, це він клоун, а для нього клоуни - це все ви!" - жорстко прокоментували цю подію в Тwitter Дядечко Шу.

"Країна, яка будує своє майбутнє - видає громадянство фахівцям, інженерам, лікарям, які зможуть в перспективі зробити внесок в економіку", "Обміняли Павла Дурова на цього", "Раска федераска", - пишуть люди в коментарях.

Нагадаємо, що раніше Монсон відвідував окуповану територію Донбасу і зустрічався з ватажками терористичної організації "ДНР".

​Завтра підкралося непомітно: Японці показали робота, який робить будь-яку домашню роботу, навіть ліпить пельмені (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 0:20

Через кілька років така «іграшка» почне підкорювати світ, позбавляючи середній клас від нудної домашньої роботи, а багатих від нестаранної прислуги. Прибрати в кімнаті, нагодувати, зліпити пельмені і навіть визначити активність мозку - все це зараз мож...

Хіти тижня. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 20 жовтень 2018, 23:05

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...