Реформи, кажете? На Кіровоградщині копи викрали і побили школяра (відео)

В Олександрівську Кіровоградської області місцеві поліцейські викрали і побили 16-річного підлітка. Його нібито переплутали із викрадачем автомобіля, повідомляють Патріоти України.

За словами матері хлопця, вона попросила його забрати молодшого брата із тренування, але до спортивної школи він так і не дійшов.

Очевидцями нападу стали сусіди. З їхніх слів, до хлопця підійшли чоловіки у цивільному, кинули його в автомобіль і відвезли у невідомому напрямку. Вже через півгодини школяра привезли назад.

"Чоловік одразу ж підбіг до цих людей. Вони почали вибачатися. "Ми не ту людину схопили. Ми шукали викрадача автомобіля і так вийшло, що ваша дитина попалася", - розповіла мати потерпілого.

За її словами, хлопця повернули всього у синцях. Вона вже написала заяву в поліцію, але правоохоронці, які били її сина, навіть не були відсторонені від роботи.

Місцеві жителі кажуть, що до правоохоронців в Олександрівську давно вже назріло безліч запитань.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.