Регулярно знущалися: На Харківщині батьки жорстоко вбили трирічну дитину

Вітчим регулярно "виховував" пасербицю кулаками, завдаючи дівчинці сильну фізичну біль і моральні страждання.

Мати та вітчим били нещасну дитину. Ілюстрація: соцмережі.

У в сел. Ківшарівка Куп'янського району Харківської області батьків підозрюють в тортурах і вбивстві 3-річної доньки, передають Патріоти України.

"В кінці вересня минулого року померла дівчинка. За словами матері, дитина подавилася яблуком", - повідомляє прес-служба місцевої прокуратури.

Однак проведена експертиза показала, що причиною смерті стала відкрита черепно-мозкова травма, що супроводжувалась крововиливом з подальшим набряком головного мозку. Крім того, на тілі та обличчі померлої дівчинки виявлені численні синці, що свідчить про систематичне знущання над дитиною.

За даними слідства, вітчим регулярно "виховував" пасербицю кулаками, завдаючи дівчинці сильну фізичну біль і моральні страждання, а 24 вересня цього року він в черговий раз побив дитину. "Від отриманих травм дівчинка померла. Батьки тільки через кілька годин викликали медиків і намагалися видати вчинене за нещасний випадок", - уточнили в відомстві.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Михалик, 30-річній жінці і її 40-річному співмешканцю інкримінується тортури, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та умисне заподіяння смерті малолітній дитині з метою приховати інший злочин за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 121, п. 2, 9, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо батьків. Підозрювані перебувають під вартою. За скоєні злочини їм загрожує довічне позбавлення волі.

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:46

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...

Французів залишили без вина! У Парижі через пекельну спеку заборонили продавати алкоголь

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:40

На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...