
Підривник будівлі ФСБ в Архангельську написав передсмертну записку, звинувативши в усьому правоохоронні органи. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал "Російський анархізм".
"Товариші, зараз в будівлі ФСБ місті Архангельськ буде здійснено теракт, відповідальність за який я беру на себе. Причини для вас цілком зрозумілі. Оскільки ФСБ оху*ла, фабрикує справи і катує людей, я зважився піти на це. Швидше за все я здохну через вибух, адже вибуховий пристрій ініціюється безпосередньо мною через натискання кнопки, закріпленої на кришці бомби. Тому до вас прохання - поширити інфу про теракт: ким здійснений і причини. Ну, ніби як все. Бажаю вам непохитно і безкомпромісно йти до нашої мети. Світлого вам майбутнього анархічного комунізму", - написав підривник перед самопідривом.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...