
Підривник будівлі ФСБ в Архангельську написав передсмертну записку, звинувативши в усьому правоохоронні органи. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал "Російський анархізм".
"Товариші, зараз в будівлі ФСБ місті Архангельськ буде здійснено теракт, відповідальність за який я беру на себе. Причини для вас цілком зрозумілі. Оскільки ФСБ оху*ла, фабрикує справи і катує людей, я зважився піти на це. Швидше за все я здохну через вибух, адже вибуховий пристрій ініціюється безпосередньо мною через натискання кнопки, закріпленої на кришці бомби. Тому до вас прохання - поширити інфу про теракт: ким здійснений і причини. Ну, ніби як все. Бажаю вам непохитно і безкомпромісно йти до нашої мети. Світлого вам майбутнього анархічного комунізму", - написав підривник перед самопідривом.

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...