
Підривник будівлі ФСБ в Архангельську написав передсмертну записку, звинувативши в усьому правоохоронні органи. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал "Російський анархізм".
"Товариші, зараз в будівлі ФСБ місті Архангельськ буде здійснено теракт, відповідальність за який я беру на себе. Причини для вас цілком зрозумілі. Оскільки ФСБ оху*ла, фабрикує справи і катує людей, я зважився піти на це. Швидше за все я здохну через вибух, адже вибуховий пристрій ініціюється безпосередньо мною через натискання кнопки, закріпленої на кришці бомби. Тому до вас прохання - поширити інфу про теракт: ким здійснений і причини. Ну, ніби як все. Бажаю вам непохитно і безкомпромісно йти до нашої мети. Світлого вам майбутнього анархічного комунізму", - написав підривник перед самопідривом.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...