Рятує серце! Вчені заявили про несподівану користь чаю

Вживання чашки чаю в день знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Це з'ясували фахівці Університету Західної Австралії, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні, яке тривало 23 роки, брали участь понад 50 тис.осіб, приблизно 12 тис. з них страждали через проблеми із серцем.

Вчені дійшли висновку, що вживання продуктів, що містять близько 500 міліграмів флавоноїдів, захищає від виникнення й розвитку серцево-судинних захворювань. Така кількість флавоноїдів міститься, наприклад, у чашці чаю або жмені чорниці, наголосили дослідники.

Хотіли повісити "глухар": Навіщо поліцейські затримали дівчину в Кагарлику

вівторок, 26 травень 2020, 12:45

Стара традиція "розкривати" злочини, вибиваючи зізнання у непричетних до злочину людей нікуди не поділася? 26-річна дівчина, яку побили і згвалтували співробітники розформованого відділення поліції в Кагарлику, потрапила в міськвідділ, щоб дати роз'ясн...

Чергове загострення ситуації на сході України – це неприхований тиск з боку Росії на українську владу

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...