
У Луцьку нетвереза водійка під час спілкування з правоохоронцями вкусила інспектора Нацполіції, повідомляють Патріоти України з посиланням на ГУ НП в області.
30 травня на вулиці Героїв УПА у Луцьку, екіпаж помітив мікроавтобус Оpel, який зупинився на перехресті. При спілкуванні з водійкою помітили у неї явні ознаки сп’яніння.
У результаті перевірки у крові 31-річної жінки виявили 2,95 проміле алкоголю, що в 14 разів вище допустимої норми.
Під час спілкування з правоохоронцями поводилась агресивно та в якийсь момент вкусила інспектора за ліву руку. В патрульного встановили рану лівого перепліччя, від госпіталізації він відмовився. За даним фактом повідомлено слідчо-оперативну групу, тривають слідчі дії.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...