Робочі руки втікають: Польща може втратити півмільйона українських заробітчан

Українські заробітчани в Польщі можуть віддати перевагу Німеччині. Можливий відтік може становити півмільйона громадян, йдеться у повідомленні Die Welt, повідомляють Патріоти України.

Причина тому законопроект, який уряд ФРН затвердив 9 грудня. Документ передбачає скасування з 2020 року пріоритету для громадян Німеччини та інших країн Євросоюзу при прийомі на роботу. Якщо його схвалить Бундестаг, кваліфіковані працівники з України отримають можливість легально працевлаштуватися в Німеччині.

Зараз у Польщі проживає близько 2 млн українських трудових мігрантів. За найгіршого сценарію для сусідів – країну покине мільйон робітників. Це завдасть серйозної шкоди польській економіці, вважає Спілка підприємців та роботодавців Польщі.

Спілка підприємців та роботодавців закликала польський уряд удосконалити міграційне законодавство з метою залучення іноземних робітників.

Рідкісні "Жигулі" продають за майже пів мільйона (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:30

Відповідну модифікацiю з автоматичною коробкою передач виготовили тиражем в 250 примірників для експорту в Голландію. На одному з російських сайтів з продажу автомобілів пропонують придбати ВАЗ-2103 1981 року випуску за суму в 1,2 млн рублів. Українцям...

"Історія не вчить...", - головний герой "Чорного ворона" висловився про відносини з РФ

середа, 21 жовтень 2020, 7:10

За словами актора, історія України немов повторюється через 100 років. В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку висловив український актор, головний герой фільму "Чорний во...