Росія стягнула танки до кордону з Україною: Генерал розповів, що відбувається

Росія стягнула військову техніку до кордону з Україною, але про широкомасштабний наступ не може бути й мови. У Кремлі чітко розуміють, що цей крок призведе до великої кількості жертв. Таку думку висловив "Апострофу" екс-глава Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж, повідомляють Патріоти України.

Водночас він попередив, що РФ не відмовиться від підтримки "Л/ДНР". "Необхідно зазначити, що Росія зараз реалізує таку концепцію: йде надзвичайно потужне зміцнення західних кордонів РФ. Раніше у них не було розгорнутих армій, округів, інших військових підрозділів (ППО, ракетних, танкових частин), а зараз відбувається реалізація цього в плані стратегічного протистояння НАТО – і сили будуть нарощуватися постійно. А те, що ми спостерігаємо – це один із елементів цього нарощування. Наша розвідка постійно фіксує накопичення військових частин РФ", – сказав він.

За його словами, це багатоцільова модель, яка використовується як для глобального протистояння країнам НАТО, так і для протистояння з Україною.

"Не тільки наші оперативні дані свідчать про те, що Росія не зважиться на масштабні заходи. Про це говорять і наші колеги з Вашингтона, Лондона і Берліна. Але погрожувати росіяни будуть, нарощуючи потенціал і показуючи, що мають нові з’єднання, новітні техніку і озброєння. Така нині концепція Росії", – пояснив Маломуж.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Подвійний тариф за кожен день прострочення, або Нові правила оплати за газ

понеділок, 24 лютий 2020, 22:00

Оплата за газ у 2020 році згідно з новими правилами через введення анбандлінга газового ринку українці будуть жорстко покарані за борги і прострочення у платежах. Штрафи і подвійний тариф за прострочення буде з початку цього року для кожного українця.

Відомий рашист скучив за СРСР та спробував влаштувати провокацію з Укрпоштою

понеділок, 24 лютий 2020, 21:59

Директор Укрпошти Ігор Смілянський з гумором відреагував на претензії російського блогера і підприємця. Відомий російський дизайнер Артемій Лебедєв поскаржився, що Укрпошта не доставила листівки до 23 лютого в Крим за адресами СРСР, Росія, Україна, пер...