Росія стягнула танки до кордону з Україною: Генерал розповів, що відбувається

Росія стягнула військову техніку до кордону з Україною, але про широкомасштабний наступ не може бути й мови. У Кремлі чітко розуміють, що цей крок призведе до великої кількості жертв. Таку думку висловив "Апострофу" екс-глава Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж, повідомляють Патріоти України.

Водночас він попередив, що РФ не відмовиться від підтримки "Л/ДНР". "Необхідно зазначити, що Росія зараз реалізує таку концепцію: йде надзвичайно потужне зміцнення західних кордонів РФ. Раніше у них не було розгорнутих армій, округів, інших військових підрозділів (ППО, ракетних, танкових частин), а зараз відбувається реалізація цього в плані стратегічного протистояння НАТО – і сили будуть нарощуватися постійно. А те, що ми спостерігаємо – це один із елементів цього нарощування. Наша розвідка постійно фіксує накопичення військових частин РФ", – сказав він.

За його словами, це багатоцільова модель, яка використовується як для глобального протистояння країнам НАТО, так і для протистояння з Україною.

"Не тільки наші оперативні дані свідчать про те, що Росія не зважиться на масштабні заходи. Про це говорять і наші колеги з Вашингтона, Лондона і Берліна. Але погрожувати росіяни будуть, нарощуючи потенціал і показуючи, що мають нові з’єднання, новітні техніку і озброєння. Така нині концепція Росії", – пояснив Маломуж.

Джерело: Апостроф

"Совсем головой двинулась": Політолог відреагував на слова Тетяни Монтян про вбивства АТОшників в Україні

понеділок, 25 травень 2020, 23:00

Тетяна Монтян займає відверту проросійську позицію і кілька разів їздила на окуповані території Донбасу, вона називала Київ "смітником", а окупований Донецьк - "чистим містом". Відомий український телеведучий, журналіст і політолог Тарас Березовець дав...

"Неприродне положення тіла для самогубці": Експерти оцінили версії загибелі нардепа Давиденка

понеділок, 25 травень 2020, 22:46

Фахівці припускають, що нардепа не вбили, але він міг випадково застрелитися через власну необережність. Експерти оцінили три версії загибелі народного депутата Валерія Давиденка, висунуті поліцією - самогубство, доведення до самогубства і вбивство. На...