''Росія втратила Україну": Сербський терорист "ДНР" влаштував істерику і заявив, що Москва годує Київ

Відомий найманець із Сербії, снайпер терористів "ДНР" Деян "Декі" Берич заявив, що РФ "втратила Україну" через "антиросійську ідеологію". В інтерв'ю "Комсомольской правде" Берич назвав Україну дикою та сказав, що декілька останніх поколінь населення навмисне налаштовували проти РФ, повідомляють Патріоти України.

"Мені здається, що й Росія втратила Україну. В Україні вже виросло три-чотири генерації молоді, якій прищепили антиросійську ідеологію. І дали можливість стати дикою. Люди старші 40 років в Україні цю антиросійську дикість ненавидять, але вони не можуть боротися зі своєю ж молоддю", ‒ вибухнув звинуваченнями терорист.

Водночас він заявив, що Росія дуже допомагає Україні економічно, і якщо це припинитися, то держава нібито впаде. "Це турбота Європи і США, вони довели Україну, вони і повинні розсьорбувати. Захід повинен відчути тяжкість України, повислої у нього на шиї. І в цей момент вся його любов до Києва закінчиться. А поки Захід все влаштовує, тому що Росія продовжує утримувати Україну", ‒ сказав антиукраїнський терорист.

Не солодощі й не фастфуд: Експерти назвали найкалорійніший продукт на планеті

вівторок, 23 червень 2026, 23:12

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...