''Росія втратила Україну": Сербський терорист "ДНР" влаштував істерику і заявив, що Москва годує Київ

Відомий найманець із Сербії, снайпер терористів "ДНР" Деян "Декі" Берич заявив, що РФ "втратила Україну" через "антиросійську ідеологію". В інтерв'ю "Комсомольской правде" Берич назвав Україну дикою та сказав, що декілька останніх поколінь населення навмисне налаштовували проти РФ, повідомляють Патріоти України.

"Мені здається, що й Росія втратила Україну. В Україні вже виросло три-чотири генерації молоді, якій прищепили антиросійську ідеологію. І дали можливість стати дикою. Люди старші 40 років в Україні цю антиросійську дикість ненавидять, але вони не можуть боротися зі своєю ж молоддю", ‒ вибухнув звинуваченнями терорист.

Водночас він заявив, що Росія дуже допомагає Україні економічно, і якщо це припинитися, то держава нібито впаде. "Це турбота Європи і США, вони довели Україну, вони і повинні розсьорбувати. Захід повинен відчути тяжкість України, повислої у нього на шиї. І в цей момент вся його любов до Києва закінчиться. А поки Захід все влаштовує, тому що Росія продовжує утримувати Україну", ‒ сказав антиукраїнський терорист.

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...