''Росія втратила Україну": Сербський терорист "ДНР" влаштував істерику і заявив, що Москва годує Київ

Відомий найманець із Сербії, снайпер терористів "ДНР" Деян "Декі" Берич заявив, що РФ "втратила Україну" через "антиросійську ідеологію". В інтерв'ю "Комсомольской правде" Берич назвав Україну дикою та сказав, що декілька останніх поколінь населення навмисне налаштовували проти РФ, повідомляють Патріоти України.

"Мені здається, що й Росія втратила Україну. В Україні вже виросло три-чотири генерації молоді, якій прищепили антиросійську ідеологію. І дали можливість стати дикою. Люди старші 40 років в Україні цю антиросійську дикість ненавидять, але вони не можуть боротися зі своєю ж молоддю", ‒ вибухнув звинуваченнями терорист.

Водночас він заявив, що Росія дуже допомагає Україні економічно, і якщо це припинитися, то держава нібито впаде. "Це турбота Європи і США, вони довели Україну, вони і повинні розсьорбувати. Захід повинен відчути тяжкість України, повислої у нього на шиї. І в цей момент вся його любов до Києва закінчиться. А поки Захід все влаштовує, тому що Росія продовжує утримувати Україну", ‒ сказав антиукраїнський терорист.

"Кругом безвладдя і корупція". Чоловік, який намагався спалити себе під Офісом Зеленського, пояснив свій вчинок (відео)

середа, 26 лютий 2020, 15:41

Під Офісом президента у Києві чоловік здійснив самопідпал. Людиною, яка намагалася себе спалити, виявився Олександр Леонідович Кулаков з села Новоіванівка, Білопільського району, Сумської області. Він пояснив журналістам, чому намагався заживо себе спа...

"Москва хотіла провести "анти-Критський собор", а вийшов пшик", - Євстратій Зоря

середа, 26 лютий 2020, 15:33

Зустріч в Аммані абсолютно не коректно порівнювати з Всеправославним Собором 2016 р. Таку заяву зробив архієрей Православної церкви України, архієпископ Чернігівський і Ніжинський, речник Священного Синоду, Євстратій Зоря, передають Патріоти України. "...