Російська духовність: У РФ набирає обертів інтернет-бізнес "продажу дівочої невинності" (відео)

У МВС нарешті зацікавилися проблемою, викликаною економічною кризою, але результату поки що немає

Скрін відео

У Росії з наростанням економічної кризи великі оберти набирає проблема "продажу дівочої невинності". Громадська палата просить прокуратуру зайнятися цим питанням, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Рен-ТВ".

"Сотни девушек мечтают продать невинность в буквальном смысле от Калининграда до Камчатки. Цены самые разные, как правило, чем ближе к Москве, тем дороже. Внизу под фото и видео девушек обязательная для клиента информация: наличие виз и знание иностранных языков. Отправить девушек, судя по всему, готовятся даже за границу", - йдеться у сюжеті.

Влада нарешті зацікавилася проблемою, але майже жодних заходів ще не прийняла. Інтернет-сайти почали перевіряти у МВС, але результату немає - таких об'яв тисячі у соцмережах та на різних ресурсах.

Михайлове чудо в Хонах: історія свята, традиції та прикмети

четвер, 19 вересень 2019, 5:45

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...

Хіти тижня. "Карма - та еще с*ка!": Шкуродер поплатився за свої діяння (фотофакт)

четвер, 19 вересень 2019, 3:00

Якщо поліція не почне займатися усіма правопорушеннями, люди братимуть закон в свої руки... Відповідний допис оприлюднили в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Вчера ты резал горло собаки на детской площадк...