Російська духовність: У РФ набирає обертів інтернет-бізнес "продажу дівочої невинності" (відео)

У МВС нарешті зацікавилися проблемою, викликаною економічною кризою, але результату поки що немає

Скрін відео

У Росії з наростанням економічної кризи великі оберти набирає проблема "продажу дівочої невинності". Громадська палата просить прокуратуру зайнятися цим питанням, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Рен-ТВ".

"Сотни девушек мечтают продать невинность в буквальном смысле от Калининграда до Камчатки. Цены самые разные, как правило, чем ближе к Москве, тем дороже. Внизу под фото и видео девушек обязательная для клиента информация: наличие виз и знание иностранных языков. Отправить девушек, судя по всему, готовятся даже за границу", - йдеться у сюжеті.

Влада нарешті зацікавилася проблемою, але майже жодних заходів ще не прийняла. Інтернет-сайти почали перевіряти у МВС, але результату немає - таких об'яв тисячі у соцмережах та на різних ресурсах.

Американські науковці виявили вірус дурості

середа, 20 листопад 2019, 8:05

За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного. Американські дослідники з медичної школи Джона Хопкінса в Небрасці виявили унікальний вірус, як...

"Уже пельмені купують поштучно": Новини про пенсії в Україні на 2020 оптимізму поки не вселяють (відео)

середа, 20 листопад 2019, 7:55

Що буде з станом пенсії в Україні у 2020 році. Пенсія в Україні з 1 грудня 2019 виростає аж на 74 грн - з 1564 грн до 1638 грн. Наскільки доцільні подібні "підвищення" і чи варто українцям розраховувати на більше, пояснив в коментарі Главреду міжнародн...