Російська духовність: У РФ набирає обертів інтернет-бізнес "продажу дівочої невинності" (відео)

У МВС нарешті зацікавилися проблемою, викликаною економічною кризою, але результату поки що немає

Скрін відео

У Росії з наростанням економічної кризи великі оберти набирає проблема "продажу дівочої невинності". Громадська палата просить прокуратуру зайнятися цим питанням, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Рен-ТВ".

"Сотни девушек мечтают продать невинность в буквальном смысле от Калининграда до Камчатки. Цены самые разные, как правило, чем ближе к Москве, тем дороже. Внизу под фото и видео девушек обязательная для клиента информация: наличие виз и знание иностранных языков. Отправить девушек, судя по всему, готовятся даже за границу", - йдеться у сюжеті.

Влада нарешті зацікавилася проблемою, але майже жодних заходів ще не прийняла. Інтернет-сайти почали перевіряти у МВС, але результату немає - таких об'яв тисячі у соцмережах та на різних ресурсах.

25 років радянських таборів: 90-річний боєць УПА, учасник Норильського повстання дочекався реабілітації

четвер, 18 липень 2019, 22:45

Іван Мирон став першим, кого Національна комісія з реабілітації визнала реабілітованим, керуючись новим Законом України "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років". Україна почала нову реабілітацію засуджених р...

Хіти тижня. "Крим. Реалії": Хто насправді відпочиває на окупованому півострові (відео)

четвер, 18 липень 2019, 20:30

Росіянам у телевізорі розповідають, що українці масово їдуть відпочивати на окупований півострів. Мовляв, щойно сезон розпочався у травні, кількість українців, які перетнули адмінмежу з Кримом, збільшилась удвічі. Речник Держприкордонслужби України Оле...