​Російський біатлоніст незграбно впав під час гонки і втратив перемогу (відео)

Олександр Логінов мав чудові шанси здобути перемогу на етапі Кубка світу у словенській Поклюці. "Злі язики" стверджують - карма Росії наразі сильно зіпсована.

У персьюті росіянин тримався у групі лідерів і до останнього зберігав шанси на перше або друге місце. Однак під час невеликого підйому Логінов упав, зазначають Патріоти України. Біатлоніст швидко підвівся, але втратив шанси наздогнати лідерів – Йоганнеса Тінгнеса Бьо та француза Фійона-Майєна.

Час - гроші в незвичному ракурсі: Tesla почала прийом замовлень на Roadster за дуже демократичною ціною

понеділок, 5 червень 2023, 4:20

Фанатам Tesla доведеться почекати, щоб отримати чергову модну новинку від Маска. Компанія Tesla знову приймає замовлення на “довгобуд” Roadster. Форма для замовлення електричної дводверки з'явилася на офіційному сайті Tesla 1 червня: там бажаючим пропо...

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...