Російський бізнесмен порадив Путіну на танках захопити Швейцарію

Російський підприємець, колишній власник мережі "Евросеть", який емігрував до Великобританії, має свої іронічні поради, як рятувати ситуацію, що склалася в РФ.

Євген Чичваркін. Фото:www.yugopolis.ru

Російський бізнесмен Євген Чичваркін запропонував президенту РФ Володимиру Путіну відправитися до Швейцарії на бронетехніці і захопити її. Про це Чичваркін сказав в інтерв'ю Cобеседніку, передають Патріоти України.

За його словами, за іноземним капіталом, який втікає з Росії, потрібно з'їздити на танках і повернути його назад, підганяючи прикладом автомата. Він запропонував відправитися на бронетехніці туди, де найбільше грошей.

"Пропоную захопити Швейцарію, бо в Сирії - пустелі, грошей там ніяких немає. Треба допомогти швейцарському народу розібратися, нарешті, з сатрапами, які пригнічують їх всі ці роки. Заодно з'ясувати, чому в такій маленькій країні, як Швейцарія, так багато грошей, а в дуже великій країні їх не вистачає - це несправедливо.

У стародавніх манускриптах написано, що Швейцарія - споконвічно російська земля, і всі гроші, які знаходяться у них, належать нам", - заявив Чичваркін.

На питання, де це записано, він відповів: "У стародавніх манускриптах, скрижалях, що зберігаються за великий плитою в монастирі, написані на бересті. Висічені. Старці служіння Путіну дізналися про це".

"Загалом, Швейцарії довго не жити в цьому хиткому світі. Влаштуємо бенкет горою і позапланову Олімпіаду", - саркастично каже російський бізнесмен.

В авто знайшли пляшку горілки: На Одещині п'яні "гонщики" потрапили у смертельну ДТП (фото)

субота, 15 червень 2024, 16:14

На Одещині сталася п'яна ДТП. Так, в Ананьєві розбився автомобіль BMW, двоє із п'яти його пасажирів загинули на місці. Про це повідомляє один з місцевих Telegram-каналів, передають Патріоти України. "Вночі в Ананьєві Одеської області гонщики розбилися ...

Французький клуб підписав контракт із російським футболістом

субота, 15 червень 2024, 15:05

Французький футбольний клуб «Парі Сен-Жермен» (ПСЖ) підписав контракт із 25-річним російським воротарем Матвієм Сафоновим до 2029 року. Про це йдеться на офіційному сайті клубу, передають Патріоти України. Представник країни-агресорки РФ перейшов до то...