"Російський маркетинг, безглуздий і нещадний": У мережі висміяли "мощщні" сухарики

Скрепні продовжують шаленіти від мощей святого Миколая Чудотворця, що привезли в Москву з італійського Барі.

 Сухарики, освячені на мощах Святого Миколая. Фото: Твіттер.

У Росії продають сухарики, освячені на мощах Святого Миколая. Фотографію цього товару опублікували в Twitter-акаунті Мід Роіссі, передають Патріоти України.

"Російський маркетинг, безглуздий і нещадний", - підписаний знімок. Користувачі мережі висміяли продукт, назвавши його "мощщними" сухариками.

Як повідомляли Патріоти України, раніше в соціальних мережах висміяли росіян за надмірний ажіотаж навколо серпуховського Владичого монастиря, куди напередодні привезли мощі святого Миколая Чудотворця.

З архіву ПУ. Навіщо в СРСР двері оббивали шкірою: Несподівана причина

неділя, 11 квітень 2021, 23:55

За часів СРСР важко було знайти під'їзд, де не було б хоч одних "шкіряних" дверей темно-синього або бордового кольору. Під низ шкіри або дерматину люди часто клали наповнювач, а потім гвіздками оббивали його по краях чи всій поверхні дверного полотна. ...

Без зривів і обмежень: Жінка схудла на 45 кг і поділилася секретом з іншими (фото до і після)

неділя, 11 квітень 2021, 23:45

"У многих похудение ассоциируется в первую очередь с диетами и жёсткими ограничениями: ничего сладкого, соленого, жареного, мучного. Чтобы морально подготовиться к таким лишениям, мы нередко откладываем похудение на следующий понедельник, который так и...