"Россия своих бросает": У мережі розповіли про долю найманців Путіна на Донбасі

Добровольці з Росії, отримавши поранення на Донбасі, виявляються непотрібними і покинутими. Про це пише блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Прочитав, що *діот з телевізора сказав, що в РФ багато добровольців знову повернуться, щоб захищати "республіку". Ви зовсім чи що. Пам'ять у людей, хто там був ще не померкла і все пам'ятають, з якої причини вони поїхали. І причина це не перемир'я, як кажуть, а ставлення до добровольців. Просто кинутим після поранень і звільнень заднім числом після госпіталів дуже дивно чути про повернення на Донбас", - цитує слова одного з них блогер.

Літній сезон під загрозою? На кордоні з Польщею автобуси затримуються до пів доби

четвер, 25 червень 2026, 10:23

Автобуси на українсько-польському кордоні змушені очікувати проходження контролю до 12 годин. Ситуацію обговорили віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба та міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак під час робочої зустрічі у порту ...

Чупакабра повернулася? У Трускавці помітили загадкову істоту біля житлових будинків

четвер, 25 червень 2026, 9:59

У Трускавці місцеві жителі повідомляють про появу загадкової тварини, яку вже встигли охрестити чупакаброю, передають Патріоти України. За словами очевидців, невідома істота протягом кількох останніх тижнів періодично з’являється поблизу житлових район...