"Россия своих бросает": У мережі розповіли про долю найманців Путіна на Донбасі

Добровольці з Росії, отримавши поранення на Донбасі, виявляються непотрібними і покинутими. Про це пише блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Прочитав, що *діот з телевізора сказав, що в РФ багато добровольців знову повернуться, щоб захищати "республіку". Ви зовсім чи що. Пам'ять у людей, хто там був ще не померкла і все пам'ятають, з якої причини вони поїхали. І причина це не перемир'я, як кажуть, а ставлення до добровольців. Просто кинутим після поранень і звільнень заднім числом після госпіталів дуже дивно чути про повернення на Донбас", - цитує слова одного з них блогер.

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...

Антропологи передбачили, як еволюціонуватимуть колоністи Марса

неділя, 28 червень 2026, 16:18

Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...