"Россия, зачем?": У мережі показали, що окупанти зробили з Донбасом (відео)

"Братська країна" перетворила схід України в пекло. "Русскій мір" з його "іхтамнєтами" приніс на Донбас горе, руйнування підприємств і житла, злидні, безвихідь і безнадію. А ще постійний страх, що потім буде тільки гірше. Цей невеликий ролик - про те, як все починалося. Донбас пручався, але протистояти терористам змогли не всі, повідомляють Патріоти України.

Зараз настрій у недореспубліках інший. Але пропаганда, яку ведуть цілодобово, робить свою справу. Населення в більшості своїй панічно боїться повернення в Україну, хоча визнає, що до війни люди жили набагато краще. "Бігли від "бандерівців", а потрапили до справжніх фашистів", - коротко прокоментував один з користувачів соцмереж побачене.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...