РосЗМІ показали фото підозрюваного терориста, який влаштував вибух у метро Санкт-Петербурга

​Чоловік залишив у вагоні метро рюкзак і вийшов, після чого прогримів вибух.

Вибух у петербурзькому метро. Фото:24tv.ua

Передбачуваний терорист, який, можливо, влаштував вибух в метро Петербурга, потрапив на запис з камери спостереження. Скріншот з відео оприлюднив російський канал РЕНТВ, передають Патріоти України.

Як видно на кадрі, зробленому камерою спостереження, чоловік носить бороду. На ньому була шапка. Правоохоронці не виключають, що чоловік одягнувся таким чином спеціально, щоб ввести в оману слідство.

Як повідомляли очевидці, чоловік залишив рюкзак у вагоні і пішов. Після цього пролунав вибух.

Як повідомлялося раніше, сьогодні в метро в Санкт-Петербурзі на перегоні між станціями метро - "Сінна площа" і "Технологічний інститут" - прогримів вибух. Загинули щонайменше 10 людей, десятки отримали поранення.

"Ми з тобою однієї крові": Троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку

вівторок, 26 вересень 2023, 5:40

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці, пише ladbible.com. У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в інд...

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...