"Розчленували вагітного хлопчика!": Соколова висміяла гучний фейк про берізку (відео)

Українська журналістка Яніна Соколова яскраво висміяла розкручений фейк російської пропаганди про те, як у Севастополі комунальники навмисне "розчленували" символ "русского міра" - берізку, повторивши досвід "бандерівців", повідомляють Патріоти України.

Українка відзначила, що судячи з риторики свідка "розправи", окупанти планують звинувачувати українських націоналістів у всіх своїх бідах. Яскраву замальовку на цю тему вона представила в своєму шоу "Вечір з Яніною Соколовою" на YouTube.

"У місті зламали берізку, і жінка, щиро переживаючи, приплела сюди бандерівців! Ви тільки вдумайтеся: берізка розчленована, як тіла на бандерівській лісопилці! У Росії тепер будь-яку подію можна пояснити українськими фашистами. Дочка отримала двійку в школі — у всьому винна здвоєна блискавка на гербі СС "Галичина"! Бомж покусав собаку, як німецька вівчарка червоного комісара! Школярі надихалися газом із запальнички, як самі знаєте хто, самі знаєте де!" — із сарказмом зазначає Сколова.

Після цього вона почала розбирати матрьошок, супроводжуючи відкривання кожної з них кумедним коментарем.

"Аааа, бандерівці розчленували березовий символ Росії! Аааа, карателі розчленували вагітного березового хлопчика! Аааа, укропи розчленували сина вагітного березового хлопчика! А цього невисокого міцного березовго хлопчика бандерівцям не розчленувати! Він їм не по зубах!" посміхаючись, сказала журналістка, тримаючи в руці найменшу фігурку.

"Аріна навмисне спровокувала глядачів": Світоліну освистали на Ролан Гаррос через відмову потиснути руку білорусці

вівторок, 6 червень 2023, 19:15

У вівторок, 6 червня, в рамках 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу українка Еліна Світоліна програла Аріні Соболенко з Білорусі. Після завершення матчу білоруска демонстративно чекала Еліну біля сітки для рукостискання, але українська тен...

В Україну йде спека: Синоптик розповіла, де буде по-літньому гаряче

вівторок, 6 червень 2023, 18:57

7-го червня подекуди в Україні температура повітря прогріється до +27 градусів. Найспекотніше буде у Херсонській області, на півдні Одещини та в західній частині Криму, на Черкащині, Чернігівщині та Київщині - там вдень синоптик Наталка Діденко прогноз...