Очевидці зняли на відео перші секунди після вибуху в метро Санкт-Петербурга. Вибух стався вдень 3 квітня на станції метро "Технологічний інститут". Відео викладено на сайті РЕНТВ, передають Патріоти України.
На кадрах ролика видно, як потерпілі намагаються вибратися з вагона метро. Пасажири негайно кидаються на допомогу постраждалим.
На відео показано, наскільки серйозні пошкодження отримали люди, що знаходилися в потязі.
Як повідомлялося раніше, 3 квітня в Санкт-Петербурзі близько 14:30 на станціях "Сінна площа" і "Технологічний інститут-1" в вагонах метро прогриміли вибухи.
Повідомляється, що загинули 10 осіб, понад 20 поранених. Через вибух перекрито рух транспорту на кількох вулицях, а також закрито всі станції метро.
Президент Росії Володимир Путін заявив, що однією з причин вибух в метро Санкт-Петербурга може бути теракт.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...