Очевидці зняли на відео перші секунди після вибуху в метро Санкт-Петербурга. Вибух стався вдень 3 квітня на станції метро "Технологічний інститут". Відео викладено на сайті РЕНТВ, передають Патріоти України.
На кадрах ролика видно, як потерпілі намагаються вибратися з вагона метро. Пасажири негайно кидаються на допомогу постраждалим.
На відео показано, наскільки серйозні пошкодження отримали люди, що знаходилися в потязі.
Як повідомлялося раніше, 3 квітня в Санкт-Петербурзі близько 14:30 на станціях "Сінна площа" і "Технологічний інститут-1" в вагонах метро прогриміли вибухи.
Повідомляється, що загинули 10 осіб, понад 20 поранених. Через вибух перекрито рух транспорту на кількох вулицях, а також закрито всі станції метро.
Президент Росії Володимир Путін заявив, що однією з причин вибух в метро Санкт-Петербурга може бути теракт.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...