Розтратили мільйони: У Росії пригрозили ватажкам Криму розплатою

У Севастопольському морському торговельному порту під час внутрішньої перевірки виявили мільйонні розкрадання і борги. Покаранням причетним до розтрати чиновникам анексованого Криму пригрозив депутат Держдуми Дмитро Бєлік, повідомляють Патріоти України.

"Сподіваюся, найближчим часом ми дізнаємося імена і прізвища чиновників, які відповідальні за те, що а) нецільовим чином були витрачені бюджетні гроші і б) викрадені кошти з бюджету Севастополя і РФ", – сказав він.

За словами Бєліка, його звинувачення були з точністю підтверджені начальником Головного контрольного управління окупаційного уряду Севастополя Сергієм Єлізаровим. Чиновник озвучив порушення, які виявили під час перевірки.

"Було зафіксовано заниження реальної вартості майна порту, серед якого плавучий док, нежитлові будівлі, ремонтні майстерні і так далі. За 9 місяців 2018 року кредиторська заборгованість підприємства ГУП "Севастопольський морський порт" склала більше 72 млн рублів, а чистий збиток – 107 млн рублів. За рік борги підприємства зросли майже на 200%", – пояснив він.

Так, понад 1200 об'єктів нерухомості були оцінені в структурі балансу в 1 копійку, 1 рубль, 10 рублів. Крім цього були зафіксовані випадки необгрунтованого списання майна на суму понад 26 млн рублів.

"У мене підстави припускати, зважаючи на сукупність тих фактів, які поки встановлені (перевірка ще триває), що, можливо, йде керований процес із доведення цього об'єкта до процедури банкрутства", – висловився Єлізаров.

Резонанс тижня. До втрати свідомості: У київському метро побили хлопця (відео 16+)

середа, 3 червень 2020, 4:00

Інцидент стався між станціями "Оболонь" і "Почайна". У київському метро підлітки до втрати свідомості побили 20-річного хлопця, який зробив їм зауваження через їхню поведінку. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури, передають Патріоти Укра...

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...