Румунський екстрасенс передбачає Румунії та Україні потужний землетрус

Почесний директор румунського Інституту фізики Землі Георге Мермуряну вважає, що майбутній землетрус буде аналогічним тому, що стався в 1802 році, а його сила складе 7,9 бала за шкалою Ріхтера.

Румунський екстрасенс передбачив потужний землетрус. Фото: ua-reporter.com.

Румунський парапсихолог Іоан Істрате, що став відомим після оприлюднення прогнозів про трагедію в Бухарестському нічному клубі, де в результаті пожежі загинули 64 людини, пророкує країні руйнівний землетрус. За його прогнозом, потужні підземні поштовхи будуть відчуватися далеко за межами Румунії, в тому числі і в Україні. Такий прогноз він дав в інтерв'ю Romania TV, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На думку Істрате, землетрус повинен відбутися до парламентських виборів, які, імовірно, мають відбутися восени 2016 року. Підземні поштовхи будуть відчутні не тільки в Кишиневі - за 250 кілометрів, але і в Києві (більше 700 км) і навіть в Москві.

За словами почесного директора румунського Інституту фізики Землі Георге Мермуряну, майбутній землетрус, дату якого передбачити практично неможливо, буде аналогічним тому, який сталася в 1802 році, а його сила складе 7,9 бала за шкалою Ріхтера.

Крім цього, парапсихолог пророкує ще сильну посуху цього літа, закликавши громадян запастися медикаментами і продовольством.

Останній, найпотужніший землетрус (силою 7,7 бала) відбувся в 1977 році, і поштовхи в 3 бали добре відчувалися в Києві. Більш слабкі землетруси бувають в Румунії досить часто, їх постійно відчувають прикордонні області України.

Нагадаємо, раніше в анексованому Росією Криму стався землетрус. Епіцентр землетрусу знаходився в морі, в 10 км від Алушти на глибині 12 кілометрів.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...