"Русский мир" прийшов: На окупованому Донбасі назрівають голодні бунти

У комунальному підприємстві "Вода Донбасу", частина якого розташована на окупованій території робітникам не виплачують заробітну платню. Про це пише координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчуку своєму Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Заборгованість по заробітній платі понад 3 місяців. Через це зростає невдоволення серед працівників підприємства діями місцевих окупаційних властей. Спостерігаються факти звільнень працівників робітничих спеціальностей", - йдеться в повідомленні.

Він також повідомляє, що на окупованій території масово закривають найбільші торгові точки. Замість них відкривають алкогольні та тютюнові магазини.

"В грудні 2018 р закрився популярний магазин одягу "Creative" , на місці іншого популярного магазину одягу "Club Cotton" відкрили кафе "Кавник", яке не користується особливим попитом серед місцевих жителів. Також, в окупованій Горлівці спостерігається скорочення асортименту продуктів на прилавках магазинів через неможливість забезпечення їх доставки в умовах снігових заметів", - написав Тимчук.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...