"Русский мир" у дії: Окупанти завалюють Севастопольську бухту будівельним сміттям, люди шоковані

Окупанти завалюють Блакитну бухту у Севастополі будівельним сміттям. Сміття до прибрежно-захисної смуги завозять "КамАЗами", повідомляють Патріоти України.

Державна екологічна інспекція провела обстеження за цим фактом. Приводом для її проведення стали повідомлення місцевих жителів, пишуть Новости Крыма.

На берег викидали бетонні, цегляні відходи та металевий лом. Хіміко-аналітична лабораторія провела дослідження ґрунту, щоб виявити токсичні речовини.

Матеріали справи передали Міжрегіональному управлінню Федеральної служби з нагляду у сфері природокористування Росії у Республіці Крим і місті Севастополі.

Червень розпрощається зливами та смерчами: Синоптики прогнозують послаблення спеки в Україні

середа, 29 червень 2022, 14:56

Погода в Україні в останній день червня буде різною - від нестерпної спеки до прохолоди з дощами, грозами та навіть смерчами. За прогнозом синоптикині Наталі Діденко, 30 червня спекотно буде у західних областях, очікується максимально +30…+35 градусів,...

Спочатку намагаються викликати довіру: Як в Україні діють шахраї під час обміну валют

середа, 29 червень 2022, 13:39

Незважаючи на війну в Україні і непростий час для українського народу, знаходяться ті, хто намагається нажитися на людях, використовуючи шахрайські схеми під час обміну валют. Про найбільш популярні шахрайські схеми розповідає finance.ua, передають Пат...