"Русский мир" у дії: Окупанти завалюють Севастопольську бухту будівельним сміттям, люди шоковані

Окупанти завалюють Блакитну бухту у Севастополі будівельним сміттям. Сміття до прибрежно-захисної смуги завозять "КамАЗами", повідомляють Патріоти України.

Державна екологічна інспекція провела обстеження за цим фактом. Приводом для її проведення стали повідомлення місцевих жителів, пишуть Новости Крыма.

На берег викидали бетонні, цегляні відходи та металевий лом. Хіміко-аналітична лабораторія провела дослідження ґрунту, щоб виявити токсичні речовини.

Матеріали справи передали Міжрегіональному управлінню Федеральної служби з нагляду у сфері природокористування Росії у Республіці Крим і місті Севастополі.

Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: В палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

середа, 31 травень 2023, 19:05

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер". На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами...

Хотів з'їсти вареників і злякався жовто-блакитного прапора: Польський священник потрапив у cкандал

середа, 31 травень 2023, 17:47

Парафіяльний священник з польського міста Козєглова спричинив шквал коментарів у Twitter під своїм актиукраїнським дописом. Він зазначив, що перебував у польському місті і хотів зайти до закладу, щоб скуштувати вареників, передають Патріоти України. Пр...