
Окупанти завалюють Блакитну бухту у Севастополі будівельним сміттям. Сміття до прибрежно-захисної смуги завозять "КамАЗами", повідомляють Патріоти України.
Державна екологічна інспекція провела обстеження за цим фактом. Приводом для її проведення стали повідомлення місцевих жителів, пишуть Новости Крыма.
На берег викидали бетонні, цегляні відходи та металевий лом. Хіміко-аналітична лабораторія провела дослідження ґрунту, щоб виявити токсичні речовини.
Матеріали справи передали Міжрегіональному управлінню Федеральної служби з нагляду у сфері природокористування Росії у Республіці Крим і місті Севастополі.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...