Рим аплодує майстерності синьйорини: 18-річна українка у фіналі тенісного турніру розгромила досвідчену росіянку

Українська тенісистка реалізувала шість з семи брейк-поінтів і програла суперниці один гейм на своїй подачі.

Даяна Ястремська. Фото: Дзеркало тижня.

Українська тенисистка Даяна Ястремська виграла турнір серії ITF Womens Circuit в Римі. В фіналі 5 ракетка України розгромила росіянку Анастасію Потапову (6:1, 6:0), передають Патріоти України.

Українська тенісистка реалізувала шість з семи брейк-поінтів і програла суперниці один гейм на своїй подачі. Титул в столиці Італії став для Ястремський третім на професійному рівні: у 2016 році вона виграла 25-тисячник в бразильському Кампінас, а в минулому сезоні стала чемпіонкою 60-тисячника в Угорщині. І ось тепер 100-тисячник в Римі.

Крім того, перемога в Римі дозволить Даян встановити новий особистий рекорд в рейтингу WTA, де вона підніметься як мінімум на 111 місце (зараз займає 127-у позицію).

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...