Все пропало: "Ржание в лавровской конюшне поутихло", - блогер

"Может быть, вы пропустили мимо ушей, но буквально недавно Ирану отлючили SWIFT. И как кто-то пошутил в сети "ржание в лавровской конюшне поутихло", - пише у своєму блозі Олена Балаба, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"РФ у Запада на очень коротком поводке - все русские деньги выводятся не в Китай, и не в Бангладеш, как вы понимаете.

Просто цифры: чистый отток капитала из России за первые 10 месяцев 2018 года составил 42,2 млрд долларов. Это в три раза больше, чем за аналогичный период прошлого года, и самый высокий показатель с 2014 года.

Нет, понятно, что наши украинцы тоже деньги не в Папуа Новую Гвинею перечисляют и не гражданство Конго выкупают. Шарик маленький и тесный. И все тайное становится явным".

"Це була мрія!": Леся Никитюк розповіла, як святкувала день народження (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:23

Телеведуча відзначала важливий день у своєму житті вдома з рідними і близькими. Телеведуча Леся Никитюк, яка нібито зібралася йти з ТБ, розповіла про свій день народження і опублікувала яскраві фото. У Instagram дівчина повідомила шанувальникам, що в ц...

Як коронавірус поширюється при розмові за столом (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:12

Вчені дійшли висновку, що зволожувачі повітря в громадських місцях допомагають знизити ймовірність зараження Covid-19. Японські вчені створили демонстраційну модель поширення коронавірусу Covid-19 при розмові за столом. Завдяки цьому стало відомо, де н...