Саакашвілі має вибачитися перед жінкою за своє хамство, - журналіст

Ольга Ферар поламала ідилію, підлаштовану під Міхеїла, і він впав в істерику.

Міхеїл Саакашвілі. Фото: "Цензору.НЕТ"

Журналіст Володимир Горковенко закликав екс-главу Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі вибачиться перед Ольгою Ферар за "бидлятську поведінку". Відповідну заяву Горковенко опублікував в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Журналістка зі Здолбунова Ольга Ферар поламала ідилію, підлаштовану під Міхо. Одне її питання про "популістів" і Саакашвілі впав в істерику і повів себе як останнє сц ... кло і хамло", - заявив Горковенко.

За його словами, Саакашвілі пора припинити "істерити як скривджена баба з Привозу". "Якщо він вважає себе джигітом, то з вибачення повинен починати кожне своє інтерв'ю, а не кидатися на тих, хто засумнівався в його месіанстві. Саакашвілі повинен вибачитися, тому що перед жінкою, Ольгою Ферар, повівся по-бидлятськи", - резюмував Горковенко.

Двоє в одній рясі: У Чернівцях помітили нетверезих "послушників" монастиря, які збирали "пожертви" (відео)

субота, 22 січень 2022, 20:28

У Чернівцях на вулиці помітили двох п'яних чоловіків, які вдягнулися в одну рясу священника та збирали пожертви для монастиря. Відео опублікували у Facebook-спільноті "Чернівці.online", передають Патріоти України. . На ролику можна побачити, як двоє ч...

Може принести великі проблеми: Чому не можна дарувати свічки, самостійно задувати і заносити їх в будинок

субота, 22 січень 2022, 19:45

Свічки є дуже сильним енергетичним предметом. З їх допомогою ворожать, звільняють від негативу в будинку і відлякують нещастя. Але свічки можуть нести й неприємності. Які прикмети про свічки існували в старовину, і вони актуальні досі – читайте в матер...