Сам "напророчив" смерть: У Москві за дивних обставин загинув 17-річний син заступника міністра РФ

У центрі Москви загинув 17-річний син заступника міністра транспорту й дорожньої інфраструктури Підмосков'я Олега Бурцева. Тіло юнака виявили на козирку 16-поверхового будинку на вулиці Червоного Маяка, повідомляють Патріоти України.

За інформацією очевидців, хлопець зірвався з даху на очах у свого друга. Травми, отримані під час падіння, виявилися несумісними з життям – такий вердикт винесли медики, котрі прибули на місце події. Що стало причиною смерті Григорія Бурцева зараз встановлюють співробітники правоохоронних органів. За деякими даними, нещасний випадок міг трапитися у момент, коли хлопець робив селфі.

У районній спільноті в соціальній мережі вже з'явилися перші повідомлення, залишені очевидцями. "Він помер! Я своїми очима бачила з татом як забирали труп. Мені дуже страшно стало і шкода його", – написала одна з користувачів.

За інформацією ЗМІ, незадовго до загибелі хлопець залишив повідомлення на своїй сторінці в соцмережі. "Боюся, що розпухле тіло моє в морзі буде ґвалтувати світ", – написав він, супроводивши запис страшним зображенням. За словами друзів, юнак нерідко озвучував перед оточуючими свої похмурі думки, проте вони не надавали їм занадто серйозного значення і не бачили приводу для занепокоєння.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...