"Самый человечный человек...": Прилєпін розповів, як Путін ставив свічку за підрозділи "ЛДНР"

Одіозний письменник розповів про нібито велике «значення» Путіна для держави.

Захар Прилєпін. Фото: соцмережі.

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював на боці підрозділів "ДНР" заявив, що його не посадять до в'язниці, оскільки на це немає волі президента РФ Володимира Путіна. Про це він заявив в інтерв'ю російським ЗМІ, передають Патріоти України.

Так, Прилєпін на питання, чому його не переслідують в РФ, відповів: «Тому що Путін на самому початку сходив до храму і поставив свічку за ополченців Донбасу».

Крім того, Прилєпін розповів про велике «значення» Путіна для держави. Він зазначив: «У нас не абсолютизм. Путін на наше загальне щастя або нещастя. Путін - це Єльцин Центр і колосальні вкладення в оборонку, Кримнаш і ліберали на ключових місцях. Путін - це квітуча складність».

Ошатна хата з квітами під вікнами

неділя, 28 травень 2023, 23:39

Як ми розшукували журналістського побратима... Ця історія особливо хвилювала мене понад рік тому, коли проклята війна з усіма домашніми враз нас було вимела зі столиці подалі від вибухів і нічних атак ’’шахедів’’ аж на Волинь, під польський кордон, ко...

Вода у Гранд-каналі Венеції різко змінила колір: Поліція розпочала розслідування, є підозри (відео)

неділя, 28 травень 2023, 23:07

В італійському місті Венеція вода в Гранд-каналі стала яскраво-зеленого кольору. У зв'язку з цим місцева поліція почала розслідування. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Зокрема, зелена пляма з'явилася недалеко від моста Ріальт...