"Считаете себя россиянином?": Макаревич викликав суперечку в мережі постом про Росію

Російський музикант Андрій Макаревич прокоментував слова актора Олексія Серебрякова, який заявив, що "Росія розпалює війни", і вчинок коміка Михайла Жванецького, котрий прийняв нагороду від президента РФ Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook музикант заявив, що "сморід, що здійняли навколо Жванецького і Серебрякова, настільки схожий, що, здається, роблять його одні й ті самі майстри".

"Вражаюча прикмета часу — сморід, що здійняли навколо Жванецького і Серебрякова, настільки схожий, що, здається, роблять його одні й ті самі майстри. При тому, що мотивація протилежна: один, бачте, отримав нагороду з рук глави держави, інший, бачте, образив росіян", — написав Макаревич.

Користувачі мережі почали висловлювати свою думку з цього приводу. "Дивно, що багато так званих лібералів не бачать, що зайняті тим же самим, що і так звані патріоти. Так звані", "Цей сморід кочує по тих, хто каже правду", "Тому просте запитання. Ви, Андріє Вадимовичу вважаєте себе росіянином?", "Майстерня одна, а спеціалізація різна", — пишуть у мережі.

Раніше лідер "Машины времени" Андрій Макаревич назвав 80 відсотків населення Землі ідіотами, і зазначив, що це треба прийняти, як даність.

"Будучи ворогом усіляких заборон, я, тим не менш, сам попросив про одну заборону: давайте заборонимо кричати по телевізору. заборонимо кричати одночасно кільком промовцям. Бо це просто калічить психіку людей. Вибач мені, але взагалі 80 відсотків населення землі — ідіоти. Треба це прийняти як даність", — сказав музикант.

"Готуємось до найгіршого сценарію": Кличко розповів, які торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ працюватимуть у випадку блекауту

субота, 3 грудень 2022, 17:23

У випадку нових ударів ворога по критичній інфраструктурі України та повної відсутності внаслідок цього електропостачання, в Києві продовжуватимуть працювати окремі торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у сво...

"Точно зустрічала б у Києві окупантів": Анатолій Анатоліч шокував заявою про відому українську співачку

субота, 3 грудень 2022, 16:29

Український телеведучий Анатолій Анатоліч висловився про Maruv - співачку, яка народилася і виросла в Україні, а тепер виступає в Росії і цинічно мовчить про вбивства співгромадян. Анатоліч переконаний, що артистка чекала на "русский мир" і з радістю з...