Сенсація в медицині! У людини знайшли новий орган

Дослідники з Інституту медичних досліджень Гарвана (Австралія) виявили в тілі людини мікроскопічний орган з зовнішньої сторони лімфатичних вузлів, який є частиною імунної системи людини. У його функції входить запам'ятовування всіх вакцин і пережитих інфекцій, які раніше потрапили в організм, повідомляють Патріоти України.

Усередині органу, який отримав назву "субкапсулярне проліферативне вогнище", знаходяться клітини, які вступають в бій з новими інфекціями.

"Відкриття нового органу імунної системи допоможе нам краще зрозуміти, як саме працюють вакцини. Вакцина тренує, і тим самим готує імунну систему до вироблення антитіл в разі виникнення інфекції. До цього часу нам не було відомо про те, як саме це відбувається", - розповів доктор Три Фан.

Для виявлення нового мікрооргана вченим знадобилося зняти 3D відео роботи імунної системи. Це дозволило розпізнати велику кількість імунних клітин різного типу, локалізованих в новому органі. Дослідники описують його як "кафе швидкого обслуговування", яке швидко "обслуговує" імунітет при боротьбі з вже знайомими йому інфекціями.

Серед розпізнаних клітин велика кількість B-лімфоцитів або клітин пам'яті. Саме вони відіграють важливу роль у боротьбі з певним видом інфекції. B-лімфоцити потім перетворюються в плазматичні клітини, що продукують антитіла, які безпосередньо усувають загрозу.

На думку дослідників, розташування нової структури у верхній частині лімфатичних вузлів найкращим чином сприяє боротьбі з інфекцією, оскільки саме в цьому місці відбувається впровадження бактерій.

Нажите "непосильним трудом": У голови Чернігівської обласної ВЛК знайшли $1 млн (відео)

четвер, 22 лютий 2024, 12:40

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної Військово-лікарські комісії в одній з квартир у Києві було знайдено майже $1 млн. Про це повідомляє «Суспільне», передають Патріоти України. Як зазначається, обшуки проводились 21 лютого в рамк...

Посилення мобілізації: Стало відомо, чи підлягають ФОПи бронюванню

четвер, 22 лютий 2024, 11:30

У зв'язку з запровадженням нових правил бронювання працівників від мобілізації, в Україні почав діяти новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабміну № 1487, пер...