Сезон холоду та епідемій: У МОЗ попередили про три штами грипу

Групи ризику важкого перебігу грипу - діти і люди, старші 60 років.

Ілюстрація:http://nv.ua/В Україні почався новий епідемічний сезон, з 3 жовтня зафіксовано 153 тисячі випадків ГРВІ. Нині епідемічний поріг не перевищений. Про це повідомила завідувачка Українським центром грипу та гострих респіраторних інфекцій Міністерства охорони здоров'я Тетяна Дихановська, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

За її словами, з 3 жовтня зафіксовано 153 тисячі випадків ГРВІ, з них 3700 госпіталізовано (75% - діти)."Дослідження зафіксували в 51% - парагрип. Вірус грипу в жодному регіоні країни не зафіксовано. Епідемічний поріг не перевищений", - сказала Дихановська.

Головний позаштатний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська зазначила, що цього року в Україні циркулюватимуть три штами вірусу грипу: H3N2(Гонконг), H1N1 (Каліфорнія) і вірус грипу В. "А/Гонконг (H3N2) - не новий.

Циркулюватимуть також досить агресивний - H1N1 і грип, який характеризується легкими формами захворювання. Групи ризику важкого перебігу грипу - діти і люди старші 60 років", - сказала Голубовська.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...