"Шахтар" у Туреччині спіткав важкий матч з хорватським "Хайдуком" (відеоогляд)

Перший млинець виявився глевким.

Матч виявився нелегким. Фото: скріншот з відео.

У вівторок, 22 січня, чемпіон України донецький «Шахтар», який готується до другої частини сезону в Туреччині, провів перший контрольний матч в 2019 році, передають Патріоти України.

На полі Regnum Sports Centrum в Белеку підопічні Паулу Фонсеки помірялися силами з бронзовим призером чемпіонату Хорватії «Хайдуком» зі Спліта, який займає в поточному сезоні шосте місце.

Перший млинець виявився глевким. «Шахтар» зазнав поразки з розгромним рахунком - 1: 4 (Дентіньо, 30 - Цакташ, 21, з пенальті, Делич, 23, Жайрем, 41, Текліч, 60).

«Шахтар» (перший тайм): П'ятов, Болбат, Хочолава, Матвієнко, Данченко, Майкон, Патрік, Ньому, Тайсон, Дентіньо (Сікан, 37), Кайоде.

«Шахтар» (другий тайм): Кудрик, Бутко, Кривцов, Малишев, Ісмаїлі, Степаненко, Тотовіцький, Марлос, Коваленко, Мудрик, Мораес.

"Інопланетне вторгнення" під загрозою! У екіпажу місячної місії США виникли проблеми з унітазом - ЗМІ

четвер, 2 квітень 2026, 23:35

Під час перебування на орбіті Землі екіпаж Artemis II повідомив наземній команді про несправність туалету, передають Патріоти України з посиланням на The New York Times. . Як зазначається, астронавти помітили миготливий індикатор помилки, який заступн...

Питання дозріло і перезріло: Міноборони відреагували на вбивство військового ТЦК - зміни до мобілізації обіцяють незабаром

четвер, 2 квітень 2026, 23:23

Влада дотримується політики страуса, покладаючи непопулярне і складніше рік від року питання з президента очільників військових адміністрацій та нацполіції на "крайніх" - військоматівців, роблячи певну категорію військових жупелом суспільного невдоволення