
В. о. глави МОЗ Уляна Супрун розвінчала міф про користь магнітотерапії, яка досі застосовується в деяких сучасних клініках України, повідомляють Патріоти України.
"У західному світі цей метод терапії вже давно визнаний не науковим і не використовується взагалі. У наших же клініках магнітна терапія все ще зустрічається в переліку доступних процедур. Вилікувати зазвичай обіцяють від болю, зупинити прогресування запальних процесів, зміцнити стінки кровоносних судин і навіть нормалізувати психоемоційний фон - тобто майже все", - сказано в повідомленні.
За її словами, більшість новітніх досліджень показали, що магнітотерапія не чинить жодних ефектів на організм людини.
"Ще в 2002 році Національний науковий фонд США (National Science Foundation) визнав магнітну терапію "псевдо науковою". Тому продаж різних магнітних пристроїв вважається шарлатанством... Якщо вам пропонують такий тип лікування - відмовляйтеся і вимагайте надання допомоги по міжнародним рекомендаціям", - пояснила Супрун.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...