
В. о. глави МОЗ Уляна Супрун розвінчала міф про користь магнітотерапії, яка досі застосовується в деяких сучасних клініках України, повідомляють Патріоти України.
"У західному світі цей метод терапії вже давно визнаний не науковим і не використовується взагалі. У наших же клініках магнітна терапія все ще зустрічається в переліку доступних процедур. Вилікувати зазвичай обіцяють від болю, зупинити прогресування запальних процесів, зміцнити стінки кровоносних судин і навіть нормалізувати психоемоційний фон - тобто майже все", - сказано в повідомленні.
За її словами, більшість новітніх досліджень показали, що магнітотерапія не чинить жодних ефектів на організм людини.
"Ще в 2002 році Національний науковий фонд США (National Science Foundation) визнав магнітну терапію "псевдо науковою". Тому продаж різних магнітних пристроїв вважається шарлатанством... Якщо вам пропонують такий тип лікування - відмовляйтеся і вимагайте надання допомоги по міжнародним рекомендаціям", - пояснила Супрун.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...