Ще далі від Московії: Чи змінить томос дату святкування Різдва на загальноєвропейську?

Адже Вселенській патріархат, грецькі церкви давно відмовився від помилкового Юліанського календаря

"Питання календаря не розглядається в контексті томосу. Змін календаря не буде. Це питання, яке потребує окремого рішення, і це рішення прийматиме сама церква", - зазначив керівник інформаційного відділу УПЦ КП, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), передають Патріоти України.

Євстратій припустив, що у майбутньому можна перейти на користування григоріанським календарем, якщо буде у цьому потреба. "Є прихильники нового календаря, і є противники. І тому ми не можемо допустити, щоб церква поділилася ще й у питанні календаря", - підкреслив він.

На думку Євстратія, фейки про перенесення православних свят, зокрема Різдва, запускають з російського боку. Вони повинні посіяти недовіру і ворожнечу.

Зараз Українська православна церква користується традиційним юліанським календарем і святкує Різдво 7 січня. Західні християни дотримуються григоріанського, і в них це свято припадає на 25 грудня.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...

А обіцяли ж в карантин не чіпати: В Україні почали штрафувати "євробляхи" (відео)

субота, 16 січень 2021, 13:36

Зазначається, що поліцейські в кожному випадку пояснювали "євробляхерам" - мовляв, штрафуємо тому, що "відкрили митну базу". При цьому керівництво поліції Харкова запевнило, що доступ до митної бази не давали, а "звичайні поліцейські говорять зворотне"...