Ще далі від Московії: Чи змінить томос дату святкування Різдва на загальноєвропейську?

Адже Вселенській патріархат, грецькі церкви давно відмовився від помилкового Юліанського календаря

"Питання календаря не розглядається в контексті томосу. Змін календаря не буде. Це питання, яке потребує окремого рішення, і це рішення прийматиме сама церква", - зазначив керівник інформаційного відділу УПЦ КП, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), передають Патріоти України.

Євстратій припустив, що у майбутньому можна перейти на користування григоріанським календарем, якщо буде у цьому потреба. "Є прихильники нового календаря, і є противники. І тому ми не можемо допустити, щоб церква поділилася ще й у питанні календаря", - підкреслив він.

На думку Євстратія, фейки про перенесення православних свят, зокрема Різдва, запускають з російського боку. Вони повинні посіяти недовіру і ворожнечу.

Зараз Українська православна церква користується традиційним юліанським календарем і святкує Різдво 7 січня. Західні християни дотримуються григоріанського, і в них це свято припадає на 25 грудня.

"Были холопами, стали рабами": Пугачова залишила "послання" у мережі після від'їзду з РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:42

Співачка Алла Пугачова після від'їзду з Росії звернулася до своїх хейтерів і назвала їх "рабами". Відповідне "послання" Примадонна російської естради залишила на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. "Боже мій, яке щастя, що мене нена...

Бабине літо в Україні триватиме тиждень: Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...