"Ще трохи і в гості зайшов би": У мережі підняли на сміх "рукостискання" Трампа з Богом

​"Ось таку б стіну на кордоні з Мексикою побудувати", - жартують користувачі мережі.

Дональд Трамп біля Стіни Плачу. Фото: Фейсбук.

Користувачів соцмереж розвеселило фото президента США Дональда Трампа біля Стіни Плачу в Єрусалимі. Політик став першим чинним президентом США, котрий побував у святині. Знімок опублікував в Facebook глава партії УКРОП Геннадій Корбан, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Трамп в чорній купі помістив згорнутий клаптик паперу в щілину в Західній Стіні, куди іудеї вкладають молитовні записки.

"Перебуваючи в Ізраїлі з офіційним візитом, американський президент, Дональд Трамп потиснув руку Всевишнього. Не кожному таке дано ...", - написав Корбан.

Яскравий момент також не залишив байдужим коментаторів, які нагадали про дивну манері рукостискань глави Білого дому.

Хіти тижня. Відрізали голову та з'їли: Моторошне вбивство харківського копа (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 17:00

Імовірно вбивство сталося 1 жовтня, труп чоловіка був виявлений 11 жовтня в підвалі по вул. Краснодарській, 173. У Харкові в районі Салтовки вбили прапорщика Володимира Петрова, після чого відрізали голову від тіла, передають Патріоти України з посилан...

Хіти тижня. "В УПЦ (МП) є серйозні настрої, спрямовані на відрив від Москви", - релігієзнавець

неділя, 21 жовтень 2018, 15:30

Новим предстоятелем об'єднаної Української православної церкви, найімовірніше, оберуть одного із тих ієрархів, які зараз керують своїми єпархіями чи церквами в Україні. Це, скоріш за все, буде та людина, що зможе повести за собою саме в цей момент. Про...