"Ще трохи і в гості зайшов би": У мережі підняли на сміх "рукостискання" Трампа з Богом

​"Ось таку б стіну на кордоні з Мексикою побудувати", - жартують користувачі мережі.

Дональд Трамп біля Стіни Плачу. Фото: Фейсбук.

Користувачів соцмереж розвеселило фото президента США Дональда Трампа біля Стіни Плачу в Єрусалимі. Політик став першим чинним президентом США, котрий побував у святині. Знімок опублікував в Facebook глава партії УКРОП Геннадій Корбан, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Трамп в чорній купі помістив згорнутий клаптик паперу в щілину в Західній Стіні, куди іудеї вкладають молитовні записки.

"Перебуваючи в Ізраїлі з офіційним візитом, американський президент, Дональд Трамп потиснув руку Всевишнього. Не кожному таке дано ...", - написав Корбан.

Яскравий момент також не залишив байдужим коментаторів, які нагадали про дивну манері рукостискань глави Білого дому.

Хіти тижня. "Руками, ногами и головой об плитку, аж звенело": Група підлітків у Донецьку побила окупантів

вівторок, 24 квітень 2018, 23:22

Спочатку російські найманці переслідували молодь, яка намагалася втекти, але потім переслідувачі самі перетворилися на жертви. «Донецк.19.30. Прям у центрального входа в Континент человек 20 пацанов (14−16 лет) от...ярили двух вояк, и ногами, и руками,...

Кремль помстився Марку Фейгіну

вівторок, 24 квітень 2018, 21:42

Адквокат в останні роки вів справи українських політв'язнів, в тому числі Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка та інших. Більше не адвокатом був визнаний Марк Фейгін за рішенням Рада палати адвокатів Москви. Про це він повідомив в Твіттер, передаю...