Ще зовсім молода: Померла українська журналістка (фото)

У вівторок, 30 жовтня, в Харкові померла журналістка Світлана Федоренко. Про це розповіла її подруга Анна Самсонова, повідомляють Патріоти України.

"Світлану знали як талановиту журналістку-редактора дитячих програм на колишньому державному телеканалі ОТБ. Вона завжди була в гарному настрої і допомагала іншим. Ми тебе будемо пам'ятати завжди", - написала на своїй сторінці в фейсбуці Анна Самсонова.

За словами її колег, за більш ніж 10 років через руки Світлани Федоренко пройшли безліч дитячих колективів Харкова та області.

"Света, як педагог за освітою, мала особливий підхід до дітей. Іноді телекомпанія нагадувала філію школи або дитсадка. І Світлана якось з ними справлялася. Вчила з ними величезні тексти на півгодинні програми. Загалом, жодна телекомпанія міста, думаю, не могла б похвалитися такою кількістю дитячих програм і такою кількістю дитячих колективів, які могли презентувати свою творчість на область і місто", - згадує колега Світлани, Антоніна Абашнік.

Нагадаємо, що Світлана Федоренко майже два роки боролася з раком лівої нирки і метастазами клубової кістки. У Світлани залишилася дочка Анастасія, яка в 2017 році закінчила школу.


Джерело: Апостроф

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...