​Що ще дозволять росіяни Путіну? Тепер автомобілі громадян Росії відбиратимуть на потреби армії

В Росії підготували наказ, згідно якого автомобілі росіян будуть ставити на військовий облік і відбирати на потреби армії.

Міністерство оборони Росії запропонувало ставити всі автомобілі росіян на військовий облік і відбирати на потреби армії в разі введення в країні воєнного стану. Як стало відомо, проект відповідного наказу вже проходить процедуру міжвідомчих узгоджень, повідомляють Патріоти України.

Цікаво, що звичайні легковики навряд чи знадобляться військовим, а увагу перш за все звернуть на вітчизняні позашляховики - УАЗ-469, УАЗ-3151, УАЗ-2966, УАЗ-3163 ("Патріот"), тоді як раніше в наказі згадувалися "Ниви". Іномарки мобілізують в останню чергу, тому що запчастини на них коштують дорожче. В їх число потраплять, наприклад, Toyota Prado або VW Touareg. Мобілізовану техніку, нібито, не будуть відправляти в район бойових дій. Крім того, вилучення носитиме тимчасовий характер - до тих пір, поки не з'являться штатні машини. Як тільки необхідність в автомобілях відпаде, їх повернуть власникам з компенсацією. У проекті зазначається, що в мирний час потенційно корисна для армії техніка буде перебувати під суворим обліком.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...