
Компанія Coca-Cola веде переговори з канадським виробником марихуани Aurora Cannabis Inc. і розглядає можливість почати виробництво безалкогольних напоїв на основі канабісу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.
У Coca-Cola підтвердили, що вивчають ринок. Як підкреслюється в заяві компанії, Coca-Cola виявляє інтерес до можливості використання в продукції каннабідіолу – речовини з групи канабіноїдів, що міститься в коноплі і не має психоактивної дії.
На думку ЗМІ, новим продуктом може стати напій, що позиціонується як елемент здорового способу життя, полегшує біль, знімає роздратування і спазми. Якщо на переговорах сторони дійдуть згоди, Coca-Cola стане першим великим виробником безалкогольних напоїв, який увійде на ринок товарів, пов'язаних з марихуаною.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...