
Лікарі львівської "швидкої" "прокляли" чоловіка, який викликав їх до безпритульного. Про це у спільноті "Варта 1" розповів очевидець Макс Саксон, повідомляють Патріоти України.
За його словами інцидент стався біля церкви святих Ольги і Єлизавети. Хворий безпритульний ліг на рейки і чекав, коли його переїде трамвай.
"Коли я до нього підійшов допомогти, він попросив викликати "швидку". Пані, яка продавала ікони, сказала: "Та кинь його, йому "швидка" не хоче допомагати, він нікому не потрібен". Я обурений зателефонував на "103" і попросив приїхати; наголосив, що чоловікові погано і його ноги були в страшенному стані (висохлі до костей). Коли вона приїхала, робітники з невдоволенням і огидою подивились на безпритульного і сказали, що забирати його не будуть і щоб я його кинув. Але я наголосив, що якщо його не заберуть, я викличу поліцію, тому що кидати біля смітника церкви людину не можна", - йдеться у.
Врешті-решт медики таки "запакували" безпритульного у швидку, але на прощання "прокляли" того, хто наважився потурбувати їхній спокій через безпритульного. "Щоб на твій номер "швидка" не приїхала, і коли тобі буде потрібна служба, всі швидкі були зайняті", – процитував Саксон слова, сказані у його адресу лікарями.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...