Щоб не "прибіднялась": У Запоріжжі активісти закидали гривнями депутата (фото, відео)

Про те, що Гальчинська отримала матеріальну допомогу і придбала авто, стало відомо після того, як прокуратура викрила депутата в тому, що вона не внесла інформацію про придбаний автомобіль у декларацію за 2017 рік.

Скріншот

У середу, 31 січня, у Запоріжжі активісти закидали купюрами номіналом в 1 гривню депутата міської ради від "Опозиційного блоку" Зінаїду Гальчинську. Усе тому, що вона отримала матеріальну допомогу на лікування і майже відразу придбала авто Renault Duster вартістю 416 тисяч гривень, повідомляють Патріоти України.

За інформацією видання, інцидент трапився на сесії Запорізької міськради. Депутати голосували за включення до порядку денного низки питань, що передбачають виділення матеріальної допомоги незаможним жителям Запоріжжя на лікування та інші цілі.

Кілька активістів підійшли до робочого місця Гальчинської та з вигуками "Бідним потрібно допомагати" закидали депутата і її стіл купюрами номіналом 1 гривня.

Регулятор повідомив, коли 4G з’явиться у дрібних населених пунктах України. Графік запуску

вівторок, 21 січень 2020, 23:12

В Україні розпочався процес запуску 4G в містах і селах з населенням від 2 тисяч осіб. Про це повідомила голова сектору із забезпечення діяльності голови НКРЗІ Богдана Півень, зазначають Патріоти України. Так, українські мобільні оператори Vodafone, Li...

Про Україну відтепер знову щодня згадуватимуть: Сенат США розпочав розгляд імпічменту Трампа в "турборежимі"

вівторок, 21 січень 2020, 22:29

Турборежим для процедури імпічменту – новація. Вступне слово під час попереднього, коли президентської посади намагалися позбавити Білла Клінтона, було розбите на чотири дні для кожної сторони. Другий сезон найгострішого політичного серіалу десятиліття...